IRL2703 24A/30V TO220/80
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
IRL2703 T0-220
|
|
| Typ tranzystora | N-MOSFET |
| Producent | INTERNATIONAL RECTIFIER |
| Waga | 3.000 g |
| Obudowa | TO-220 |
| Napięcie dren-źródło |
30V |
| Prąd drenu | 24A |
| Moc | 45W |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | N-MOS |
| Obudowa | TO-220 |
| Montaż | THT |
Opinie o produkcie (0)
0,50 zł
0,41 zł
15,40 zł
12,52 zł
10,50 zł
8,54 zł
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.