ATTINY13A-SU SO8-wide
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ATTINY13A-SSU SO8
|
|
| Typ układu scalonego | 8-bitowy mikrokontroler AVR |
| Producent | ATMEL/Microchip |
| Obudowa | SO8-W (8S2) |
| Pojemność pamięci Flash | 1kB |
| Pojemność pamięci SRAM | 64B |
| Pojemność pamięci EEPROM | 64B |
| Napięcie zasilania | 2.7 - 5.5V |
| Jeden 8-bitowy licznik z preskalerem i dwoma kanałami PWM | |
| 4-kanałowy, 10-bitowy przetwornik analogowy z wbudowanym źródłem referencji |
|
| Wbudowany komparator analogowy | |
| Programowalny "watchdog" | |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Kanały PWM | 2 |
| Przetworniki 10bit A/D | 4 |
| Timery 8-bitowe | 1 |
| Timery 16-bitowe | 2 |
| Pamięć FLASH | 1kB |
| Pamięć EEPROM | 68B |
| Pamięć SRAM | 68B |
| Częstotliwość taktowania | 20 MHz |
| Napięcie zasilania | 1,8 - 5,5V |
| Montaż | SMD |
Opinie o produkcie (0)
0,50 zł
0,41 zł
9,50 zł
7,72 zł
10,50 zł
8,54 zł
15,40 zł
12,52 zł
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.