2N6491 15A/90V TO220/50
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
2N6491 TO-220
|
|
| Typ półprzewodnika | Tranzystor bipolarny PNP |
| Producent | Motolola |
| Waga | 1.000 g |
| Obudowa | TO-200 |
| Napięcie kolektor-emiter | 80V |
| Prąd kolektora | 15A |
| Częstotliwość | 5MHz |
| Moc | 75W |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | PNP |
| Obudowa | TO-220 |
| Montaż | THT |
Opinie o produkcie (0)
0,50 zł
0,41 zł
10,50 zł
8,54 zł
15,40 zł
12,52 zł
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.