LCD-PC-1602Q-DIS RGB/KK-E6
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LCD-PC-1602Q-DIS RGB/KK-E6
- Typ: LCD znakowy/alfanumeryczny
- Symbol: LCD-PC-1602Q-DIS RGB/KK-E6
- Interfejs: równoległy
- Sterownik: zgodny z HD44780
- Kąt obserwacji: 6"
- Wariant: znaki w kolorze podświetlenia RGB, tło o podwyższonym kontraście
- Złącze: dwurzędowe na krótszej krawędzi, goldpiny 2,54mm
- Temp. pracy: rozszerzony zakres (od -20°C do +70°C)
Zastosowane podświetlenie, to układ dwóch diod RGB z uwspólnioną anodą. Wymaga stosowania zewnętrznych rezystorów ograniczających prąd podświetlenia odpowiednio dla kolorów:
- czerwony: od ~120R
- zielony i niebieski: od ~68R
Dane techniczne
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Sterownik | HD44780 lub kompatybilny |
| Interfejs | równoległy |
| Złącze | goldpin 2 x 8 x 2.54 mm |
| Typ wyświetlacza | Znakowy/alfanumeryczny |
| Ilość znaków | 2x16 |
| Wielkość cyfry | 6.06 mm |
| Wymiary PCB | 85 x 30 mm |
| Wymiary okna | 64,50 x 14 mm |
| Wymiary obszaru aktywnego | 56.21 x 11.50 mm |
| Podświetlenie | RGB |
| Kąt obserwacji | 6 O'clock |
| Technologia wykonania | FFSTN - negatyw |
| Zakres temperatury pracy | -20℃ do +70℃ |
Opinie o produkcie (0)
0,50 zł
0,41 zł
10,50 zł
8,54 zł
15,40 zł
12,52 zł
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.