LCD-PC-1602A-BIW W/B-1L E6 C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wyświetlacz 2x16 z białym podświetlaniem jednodiodowym, 1-LED
Drugi zestaw znaków cyrylica
negative blue
Wyświetlacz działa w trybie autokontrastu.
Żeby umożliwić samodzielną kontrolę nad kontrastem potrzebna jest modyfikacja:
- rozlutowanie zworek J4 i J6
- zmostkowanie J1 i J3
- odlutowanie rezystora R7 i zmostkowanie padów

Dane techniczne
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Sterownik | HD44780 lub kompatybilny |
| Interfejs | równoległy |
| Złącze | goldpin 16 x 2.54 mm |
| Typ wyświetlacza | Znakowy/alfanumeryczny |
| Ilość znaków | 2x16 |
| Wymiary PCB | 80 x 36 mm |
| Wymiary okna | 64 x 16 mm |
| Podświetlenie | Niebieskie |
| Kąt obserwacji | 6 O'clock |
| Technologia wykonania | FSTN - negatyw |
| Zakres temperatury pracy | -20℃ do +70℃ |
Opinie o produkcie (0)
0,50 zł
0,41 zł
15,40 zł
12,52 zł
10,50 zł
8,54 zł
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.