LCD-PC-1601A-BLW W1B-E12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wyświetlacz ciekłokrystaliczny STN 1x16 z jednodiodowym białym podświetlaniem "ECO" 15mA.
Rozszerzony zakres temperatury pracy.
Białe znaki na niebieskim tle, negatyw.
Kontroler zgodny z HD44780.

Dane techniczne
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Sterownik | HD44780 lub kompatybilny |
| Interfejs | równoległy |
| Złącze | goldpin 16 x 2.54 mm |
| Typ wyświetlacza | Znakowy/alfanumeryczny |
| Ilość znaków | 1x16 |
| Wielkość cyfry | 6.30 mm |
| Wymiary PCB | 80 x 36 mm |
| Wymiary okna | 65 x 14 mm |
| Wymiary obszaru aktywnego | 58.70 x 6.30 mm |
| Podświetlenie | Białe |
| Kąt obserwacji | 12 O'clock |
| Technologia wykonania | STN - negatyw |
| Zakres temperatury pracy | -20℃ do +70℃ |
Opinie o produkcie (0)
9,50 zł
7,72 zł
0,45 zł
0,37 zł
10,50 zł
8,54 zł
15,40 zł
12,52 zł
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.