LCD-AC-1602H-DLW W/KK-E6 C Socket
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wyświetlacz o podwyższonym kontraście FFSTN, serii BLACKLINE 2x16 z białym podświetlaniem LED i czarnym tłem.
Rozszerzony zakres temp. od -20°C do +70°C
Wlutowane złącze IDC.
Zamiennik dla PC1602-WRM-HNH-H.

Dane techniczne
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Sterownik | HD44780 lub kompatybilny |
| Interfejs | równoległy |
| Złącze | goldpin 16 x 2.54 mm |
| Typ wyświetlacza | Znakowy/alfanumeryczny |
| Ilość znaków | 2x16 |
| Wielkość cyfry | 5.56 mm |
| Wymiary PCB | 85 x 36 mm |
| Wymiary okna | 64 x 16 mm |
| Wymiary obszaru aktywnego | 56.21 x 11.50 mm |
| Podświetlenie | Białe |
| Kąt obserwacji | 6 O'clock |
| Technologia wykonania | FFSTN - negatyw |
| Zakres temperatury pracy | -20℃ do +70℃ |
Opinie o produkcie (0)
9,50 zł
7,72 zł
0,45 zł
0,37 zł
15,40 zł
12,52 zł
10,50 zł
8,54 zł
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.