LCD-AC-1602C-YGN NO/-E6
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wyświetlacz 2x16 bez podświetlania, wysokość znaku 9,66mm (BIG). Technologia STN, rozszerzony zakres temperatury. Informacje o produkcie >>KLIK<<
Dane techniczne
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Sterownik | HD44780 lub kompatybilny |
| Interfejs | równoległy |
| Złącze | goldpin 16 x 2.54 mm |
| Typ wyświetlacza | Znakowy/alfanumeryczny |
| Ilość znaków | 2x16 |
| Wielkość cyfry | 9.66 mm |
| Wymiary PCB | 122 x 44 mm |
| Wymiary okna | 99 x 25 mm |
| Wymiary obszaru aktywnego | 94.80 x 20 mm |
| Podświetlenie | Brak |
| Kąt obserwacji | 6 O'clock |
| Technologia wykonania | STN - pozytyw |
| Zakres temperatury pracy | -20℃ do +70℃ |
Opinie o produkcie (0)
9,50 zł
7,72 zł
0,45 zł
0,37 zł
10,50 zł
8,54 zł
15,40 zł
12,52 zł
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.