LCD-AC-1601B-YIY Y/G-E6
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wyświetlacz ciekłokrystaliczny STN 1x16, BIG - znaki wysokośći 9,68 mm.
Podświetlanie żółto-zielone LED.
Czarne znaki na jasnym tle, pozytyw.
Rozszerzony zakres temperatury
Dane techniczne
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Sterownik | HD44780 lub kompatybilny |
| Interfejs | równoległy |
| Złącze | goldpin 16 x 2.54 mm |
| Typ wyświetlacza | Znakowy/alfanumeryczny |
| Ilość znaków | 1x16 |
| Wielkość cyfry | 9.68 mm |
| Wymiary PCB | 122 x 33 mm |
| Wymiary okna | 99 x 13 mm |
| Wymiary obszaru aktywnego | 94.92 x 9.68 mm |
| Podświetlenie | Żółto - zielone |
| Kąt obserwacji | 6 O'clock |
| Technologia wykonania | STN - pozytyw |
| Zakres temperatury pracy | -20℃ do +70℃ |
Opinie o produkcie (0)
9,50 zł
7,72 zł
0,45 zł
0,37 zł
10,50 zł
8,54 zł
15,40 zł
12,52 zł
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.